Zlý trip

Lučenec8 Valča B6

KOLO3 16 OKT2021

2. LIGA

Do stretnutí v Rimavskej Sobote ako aj v Lučenci sme nastupovali s odhodlaním urobiť dobré výsledky, teda neprehrať, čo sa nám však nepodarilo a prehrali sme identicky 8:6. Treba povedať, že obe stretnutia boli skôr remízové, avšak domáci v oboch stretnutiach v rozhodujúcich momentoch preklopili misky váh na domácu stranu. V Rimavskej Sobote sme síce prehrávali 2:0 po štvorhrách, ktoré sme prehrali obe v päťsetových drámach. Potom sme však zabrali a otočili skóre na 4:3 pre  STO Valča, avšak nedokázali sme domácim odskočiť na väčší rozdiel ako jeden bod. Domáci v záverečných zápasoch vyhrali a stanovili konečný stav 8:6.

V Lučenci sme si dali pozor na úvod, keď po štvorhrách bol stav 1:1 a dokonca potom 3:1 pre nás, ale opäť ako v doobedňajšom stretnutí sme nedokázali domácim odskočiť na viac bodov, čo bolo pre ďalší priebeh rozhodujúce. V záverečných zápasoch nás domáci prevýšili a nakoniec vyhrali tesne 8:6.

 

S výsledkami nie sme vôbec spokojní, takto sme si „trip“ nepredstavovali a v najbližších domácich stretnutiach proti Kláštoru a Turčianskym Tepliciam budeme musieť zabrať.

Body: Uríková M. 2,5; Vaverka P. 1,5; Babušík J. 1; Straka J. 1

Dominantná výhra

Medokýš Martin0 Valča B14

KOLO1 02 OKT2021

2. LIGA

Celé stretnutie sme mali od začiatku až do konca pod kontrolou. Výsledok hovorí jasnou rečou.

Body: Vaverka P., Straka J., Uriková M., Babušík J. po 4,5