Lučenec/Kalinovo – STO Valča 9 : 9

Lučenec B9 Valča A9

KOLO22  20

2. LIGA

V poslednom a veľmi prestížnom stretnutí na pôde druhého mužstva v súťaži sme sa chceli rehabilitovať za doobedie a ukončiť našu druholigovú púť víťazne. Domáci hnaní svojimi divákmi vpred sa pustili do nás bez rešpektu a po štvorhrách viedli 2:0. Naši hráči sa však vyburcovali ku skvelému výkonu. Stratu po štvorhrách sme hneď dohnali a vyrovnali sme stav na 3:3. Potom sme sa s domácimi už len doťahovali. Stretnutie bolo do konca nesmierne vyrovnané a nakoniec sme sa rozišli so súperom zmierlivo. My sme svoje 1. miesto uhájili, takže sme boli spokojní. Stretnutie vyšlo veľmi dobre najmä Patrikovi Páleníkovi, ktorý vyhral všetky svoje zápasy a bol jednoznačne najlepší hráč. Dobre mu sekundoval Peter Kočkin, ktorý prehral len jeden zápas. Peter Vaverka vyhral dva zápasy, hoci ešte v jednom zápase bol veľmi blízko k víťazstvu. Veľmi bojovný výkon predviedol aj Ján Stráňay, ktorý však všetky svoje zápasy prehral. Ešte treba vyzdvihnúť výkon našich dvoch spoluhráčov v hľadisku Romana Kľučiarika a Jána Ruttkaya, ktorí spolu s manažérom Martinom Ďuračíkom povzbudzovali spoluhráčov a dopomohli k cennej remíze. Ku koncu stretnutia sa v hale ozývalo už len „STO VALČA“ !!!!! Po stretnutí vypukla veľká radosť, pretože sme dosiahli veľmi cenný úspech v podobe postupu do 1. ligy.

S posledným dvojzápasom sme neboli úplne spokojní, pretože sme chceli v súťaži zostať bez prehry, čo sa nám nakoniec nepodarilo. Ale nakoniec to nevadí, pretože v celej sezóne sme podávali veľmi dobré výkony a postup sme si vybojovali už dve kolá pred koncom súťaže.

Body: Páleník 4; Kočkin 3; Vaverka 2

Revúca/Tisovec – STO Valča 11 : 7

Revúca-Tisovec A11 Valča A7

KOLO21  20

2. LIGA

Tretí celok v súťaži sa na nás pripravil veľmi svedomito. Hneď na začiatku nám bolo jasné, že svoju „kožu nepredá lacno“. Domáci hrali veľmi dobre a postupne budovali svoj náskok. Za stavu 7:2 !!!! pre domácich sa predsa len naši hráči vyburcovali k lepšiemu výkonu a znížili stav na 7:6. Potom však domáci vyhrali dva dôležité zápasy, stretnutie nakoniec vyhrali a spôsobili nám prvú prehru v súťaži. Ani jeden náš hráč nepodal svoj optimálny výkon, čo sa nakoniec prejavilo na výsledku stretnutia. Ťahúni mužstva Peter Kočkin, Peter Vaverka, Patrik Páleník vyhrali len po dva zápasy. Štvrtý hráč Ján Stráňay nebodoval, hoci dva zápasy opäť ako už viac krát v sezóne prehral 3:2 na sety. V hľadisku vytvárali hráčom domáce prostredie spoluhráči Roman Kľučiarik a Jano Ruttkay, ale ani to nepomohlo.

Body: Kočkin a Vaverka po 2,5; Páleník 2

STO Valča – Tvrdošín 14 : 4

Valča A14 Tvrdošín A4

KOLO20  20

2. LIGA

Ako sa hovorí posledný krok býva najťažší a preto sme k stretnutiu s predposledným mužstvom tabuľky pristúpili veľmi koncentrovane a zodpovedne. Už na začiatku stretnutia sme si vypracovali veľmi pohodlný náskok 7:1, potom dokonca 9:1, ktorý sme počas celého zápasu udržiavali a zveľaďovali. Všetci hráči podali veľmi kvalitný výkon. Patrik Paleník vyhral všetky svoje zápasy, Roland Marčiš vyhral tri zápasy,  Peter Kočkin vyhral dva zápasy. Poobede sme vystriedali Jara Vaverku Janom Stráňayom a ukázalo sa, že to bol výborný ťah, pretože Jano Stráňay vyhral tri zápasy. Po tomto výsledku prepuklo veľké nadšenie, pretože dve kolá pred koncom STO Valča je už istý postupujúci do 1. ligy !!! Dosiahli sme niečo, čo sa nám na začiatku sezóny ani nesnívalo. Podotýkam, že z okresu Martin hrá 1. ligu len MSTK Martin.

Chceli by sme ukončiť účinkovanie v súťaži bez prehry a preto na posledný výjazd do Revúcej a Lučenca pôjdeme v postupovej, ale aj v bojovnej nálade potvrdiť svoju líderskú pozíciu.

Body: Páleník 4,5; Marčiš a Stráňay po 3,5; Kočkin 2,5

STO Valča – Nižná 10 : 8

Valča A10 Nižná A8

KOLO19  20

2. LIGA

Na dôležité stretnutie sme nastupovali s veľkým odhodlaním vyhrať. V prvej polovici stretnutia do stavu 4:4 sa hostia držali veľmi dobre, ale potom naši hráči pridali, otočili stav na 6:4 pre STO a mierny náskok sme si už potom udržali až do konca. V závere bol stav dokonca 10:5 pre STO a hostia už len kozmeticky upravili výsledok. Ťahúni mužstva zabrali ako sa patrí, Peter Kočkin vyhral všetky svoje zápasy, Patrik Páleník vyhral tri zápasy (len jeden prehral). V tomto stretnutí nastúpil po prvý raz v sezóne aj Roland Marčiš (pretože „naša dvojka“ Peter Vaverka mal zdravotné problémy), ktorý vybojoval dva nesmierne dôležité body. Štvrtý hráč Jaro Vaverka v tomto stretnutí nebodoval. Touto výhrou sme urobili dôležitý krok k postupu a boli sme všetci nesmierne spokojní v očakávaní, čo prinesie poobednajšie možno postupové stretnutie !!!

Body: Kočkin 4,5; Pálník 3,5; Marčiš 2

Dolný Kubín – STO Valča 8 : 10

Dolný Kubín A8 Valča A10

KOLO18  20

2. LIGA

Na stretnutie proti poslednému celku tabuľky sme nastupovali v pozícii favorita, aj keď sme nepostavili najsilnejšiu zostavu. Chýbala nám dvojka Peter Vaverka. Stav sa však nevyvíjal od začiatku v náš prospech. Domáci, ktorí nemali čo stratiť, sa do nás pustili bez rešpektu a celé stretnutie držali s nami krok. Viedli sme 6:4, domáci dokonca otočili stav na 7:6 !!! Naši hráči pochopili, že treba pridať a nakoniec stretnutie tesne vyhrali. Po stretnutí sme si všetci vydýchli, jednoducho sme nečakali taký tuhý odpor domácich. Výborný výkon podal hlavne B-čkar Roman Kľučiarik, ktorý vyhral dva dôležité zápasy a štvorhru. Už stabilne dobré výkony podali Peter Kočkin a Patrik Páleník, ktorí dokopy vybojovali 7 bodov. Nemastný neslaný výkon predviedol tentoraz Jano Stráňay, ktorý prehral všetky svoje zápasy. Tu sa zrejme prejavila únava z predošlého ťažkého zápasu za B-mužstvo. Výhru sme nakoniec vydreli a stále sme si udržali neporaziteľnosť a prvé miesto v súťaži.

Do konca súťaže nám zostávajú už len štyri stretnutia, z ktorých musíme vyhrať aspoň dve a budeme sa tešiť z historického postupu do I. ligy. Bude to ešte ťažké, ale hráči sú odhodlaní tento cieľ splniť. Najbližšie stretnutie odohráme 09.03.2013 doma v telocvični v Beniciach proti kvalitnému mužstvu z Nižnej.

Body: Kočkin 4; Páleník 3,5; Kľučiarik 2,5

Námestovo – STO Valča 8 : 10

Námestovo8 Valča A10

KOLO17  20

2. LIGA

V predohrávke 17. kola sme nastúpili nekompletní, nakoľko naša „jednotka“ – Peter Kočkin mal pracovné povinnosti. Už od začiatku nám bolo jasné, že stretnutie bude vyrovnané a budú rozhodovať detaily. Stretnutie bolo vyrovnané až do konca, ale nakoniec sa predsa len prejavila vyššia kvalita na strane STO. Výborné výkony podali najmä Peter Vaverka a Patrik Páleník, ktorí neprehrali žiadny zápas. Veľmi dôležitý cenný bod vybojoval Jano Stráňay, hoci v ďalších dvoch zápasoch mal smolu, prehral tesne 3:2 na sety. Náš štvrtý hráč B-čkar Jaro Vaverka bojoval, čo mu sily stačili, ale žial prehral všetky svoje zápasy. Nakoniec to nevadilo, lebo sme vyhrali a cieľ sme splnili.

Body: Vaverka a Páleník po 4,5; Stráňay 1

Valča – Vrútky 13 : 5

Valča A13 Vrútky A5

KOLO14  20

2. LIGA

K derby stretnutiu sme pristúpili veľmi koncentrovane a zodpovedne. Už na začiatku stretnutia sme si vypracovali pohodlný náskok 5:1, ktorý sme počas celého zápasu udržiavali a zveľaďovali. V tomto stretnutí dostal šancu aj náš „B-čkar“ – Jaro Vaverka, ktorý sa zhostil svojej šance perfektne a vyhral tri zápasy. Ďalšie body spravili naše stabilné opory Peter Kočkin a Patrik Páleník, obaja vyhrali po tri zápasy a pridal sa k nim aj Jano Stráňay, ktorý vyhral dva zápasy. V tomto stretnutí mala oddych naša dvojka – Peter Vaverka, ktorý hral len štvorhru, ale tiež víťazne. Všetci hráči odviedli rovnako ako doobeda kvalitný výkon a odmenou im bolo vysoké skóre a prvé miesto v tabuľke bez prehry v súťaži.

Body: Páleník a Kočkin po 3,5; Vaverka J. 3; Stráňay 2,5; Vaverka P. 0,5

Bytča – Valča 3 : 15

Bytča A3 Valča A15

KOLO13  20

2. LIGA

Na stretnutie sme nastupovali s miernym rešpektom, nakoľko sme predtým doma vyhrali iba tesne 10:8. Hráči to však od začiatku rozbalili vo veľkom štýle a rýchlo sme stretnutie dostali pod našu kontrolu. Viedli sme 5:1 aj 8:2 a stretnutie sa potom už len prakticky dohrávalo. V tomto stretnutí podali všetci hráči výborné výkony počnúc Patrikom Páleníkom, ktorý vyhral všetky štyri zápasy aj štvorhru, Peter Kočkin vyhral tri zápasy, prekvapil Jano Stráňay – naša štvorka, keď vyhral tri zápasy a štvorhru. Treba vyzdvihnúť výkon Petra Vaverku, ktorý napriek zraneniu ruky vyhral svoje tri zápasy. Na posledný zápas nastúpila opora „B-čka“ – Roman Kľučiarik a svoj zápas taktiež vyhral. S výsledkom sme boli maximálne spokojní, keďže sme ani sami nečakali také vysoké skóre. Hráčom patrí veľké uznanie za predvedený výkon.

Body: Páleník 4,5; Stráňay 3,5; Vaverka a Kočkin 3; Kľučiarik 1

Valča – Ružomberok 12 : 6

Valča A12 Ružomberok C6

KOLO12  20

2. LIGA

Na prvé stretnutie v odvetnej časti súťaže sme nastúpili aj s novou posilou Petrom Kočkinom. Po úvodných štvorhrách bol stav nerozhodný 1:1. O prvý náš bod sa postarali obaja Petrovia, Vaverka s Kočkinom. Už prvé dvojhry naznačili, kto bude v tomto stretnutí dominovať. Počas celého stretnutia sme si udržiavali trojbodový náskok, ktorý sme si do konca stretnutia udržali a ešte ho aj zveľadili. Svoje bezchybné výkony predviedli Peter Vaverka a naša nová posila Peter Kočkin, ktorí vyhrali všetky svoje zápasy, taktiež dobrý výkon podal Patrik Páleník, ktorý prehral len jeden svoj zápas. Naopak nedarilo sa nášmu štvrtému hráčovi Jánovi Stráňayovi, ktorý prehral všetky svoje zápasy, aj keď treba povedať, že mal v nohách ťažký zápas 4. ligy z predchádzajúceho dňa.

S výsledkom sme boli všetci veľmi spokojní, pretože sme si aj naďalej udržali neporazitelnosť a prvé miesto v tabuľke.

Body: Vaverka a Kočkin po 4,5; Páleník 3

Valča – Lučenec/Kalinovo „B“ 9 : 9

Valča A9 Lučenec B9

KOLO11 15 DEC2012

2. LIGA

Stretnutie proti druhému mužstvu tabuľky sme začali s menším rešpektom. Hostia posilnení o hráča z extraligy boli poriadne sebavedomí a prišli si jednoznačne po víťazstvo. Zo začiatku bol stav do 4:4 vyrovnaný. Potom hostia vyhrali tri ťažké zápasy, dostali sa do trháku 7:4 a mali našliapnuté na víťazstvo. Naši hráči sa ešte viac zomkli a po veľmi ťažkých a vypätých zápasoch sme otočili stav na 8:7 pre STO !!! Hostia však vyrovnali a keďže v posledných dvoch zápasoch získali obe mužstvá po jednom víťazstve, zrodila sa nakoniec remíza – prvá pre nás v súťaži. Bezchybný výkon predviedol J.Javúrek, ktorý všetky svoje zápasy vyhral (4,5 boda), P. Vaverka a P. Paleník vyhrali po dva zápasy, Páleník vyhral aj štvorhru a J. Stráňay v tomto náročnom stretnutí nebodoval. Po zápase sme boli trošku sklamaní, pretože sme chceli vyhrať, ale vzhľadom k priebehu môžeme byť spokojní aj s remízou. Hostia veľmi túžili vyhrať, ale naši hráči zabojovali na hranici svojich možností a udržali si neporaziteľnosť v súťaži.

Hráčom patrí v polovici súťaže veľké uznanie, pretože neprehrali ani jeden zápas a predvádzali výborné výkony počas celej polsezóny.

Body: Javúrek 4,5; Páleník 2,5; Vaverka 2

Valča – Revúca/Tisovec 13 : 5

Valča A13 Revúca-Tisovec A5

KOLO10 15 DEC2012

2. LIGA

Stretnutie s tretím mužstvom tabuľky – ašpirantom na postup sme začali pekne zostra a hneď na začiatku sme si vypracovali náskok (viedli sme už 5:1), ktorý sme si udržali až do konca. Zápasy boli vyrovnané, ale naši hráči prejavili väčšiu túžbu po víťazstve. Hráči „makali“, bojovali a odmenou im bol celkový stav 13:5. Ani sami sme nečakali taký jednoznačný výsledok. Všetci hráči odviedli perfektný výkon, J. Javúrek s P.Páleníkom vyhrali všetky svoje zápasy okrem štvorhry, P. Vaverka vyhral 3 zápasy aj štvorhru a J. Stráňay vyhral jeden dôležitý zápas a štvorhru.

Body: Javúrek a Páleník po 4; Vaverka 3,5; Stráňay 1,5

Tvrdošín – Valča 6 : 12

Tvrdošín A6 Valča A12

KOLO9 01 DEC2012

2. LIGA

Na stretnutie sme nastupovali v pozícii favorita, avšak to sa nevyvíjalo od začiatku v náš prospech. Domáci, ktorí nemali čo stratiť, pustili sa do nás bez rešpektu a až do polovice zápasu držali s nami krok. Potom sa predsa len prejavila väčšia kvalita na našej strane, stretnutie sme od polovice zlomili v náš prospech a záver stretnutia sme už kontrolovali. V tomto stretnutí podali všetci štyria hráči spoľahlivé výkony, Jirko Javúrek, Peter Vaverka a Patrik Páleník vyhrali po 3 zápasy a Jano Stráňay vyhral 2 zápasy. Jirko s Patrikom vyhrali aj štvorhru.

Treba povedať, že toto stretnutie nebolo vôbec jednoduché, pretože sa hralo v malých priestoroch, kvalita podlahy (drevená) bola tiež horšia, šmýkalo sa, ale naši hráči sa s tým vyrovnali a zápas dotiahli do víťazného konca.

Do konca jesennej časti nám zostávajú už len dva ťažké domáce zápasy v sobotu 15.12.2012, ktoré budeme chcieť vyhrať a udržať si tým neporaziteľnosť v súťaži.

Body: Javúrek a Páleník po 3,5; Vaverka 3; Stráňay 2

Nižná – Valča 8 : 10

Nižná A8 Valča A10

KOLO8 01 DEC2012

2. LIGA

Prvé z dvoch stretnutí na Orave sme začali, tak ako sa na lídra súťaže patrí a od začiatku sme boli v miernej výhode. Vyhrávali sme 3:1, 4:2 a aj 6:3. Domáci sa snažili niečo so stretnutím urobiť, naštartovať sa, striedali hráča, ale stále sme si udržiavali náskok až do konca stretnutia. Za stavu 10:5 pre STO sa už stretnutie len dohrávalo a domácim sa podarilo už len skóre zmierniť na konečných 8:10. Kvalitné výkony podali hlavne Jirko Javurek a Peter Vaverka, ktorí všetky svoje zápasy vyhrali. Svoje miesto si zastali aj Patrik Páleník – vyhral 2 zápasy“ a Jano Stráňay, ktorí však určite vedia hrať aj lepšie ako v tomto stretnutí, ale zase mali aj kus smoly v niektorých zápasoch. Poobede to však obaja „roztočili naplno“ a podali výborné výkony.

Vyhralo sa a to bolo najdôležitejšie v tomto stretnutí.

Body: Vaverka 4,5; Javúrek 3; Páleník 2; Stráňay 0,5

Valča – Námestovo 12 : 6

Valča A12 Námestovo6

KOLO6 10 NOV2012

2. LIGA

Stretnutie o prvé miesto sa začalo pekne zostra. V každom zápase boli veľmi pekné výmeny a vo viacerých zápasoch rozhodovali o víťazovi jedna alebo dve loptičky. Po štvorhrách bol stav 1:1 a aj v ďalšom priebehu bol stav vyrovnaný. Za stavu 6:5 pre STO Valča sme sa hosťom definitívne vzdialili a náskok sme si už postrážili. Všetci hráči podali výborné výkony (Vaverka, Páleník a Stráňay) a dokonca Javúrek vyhral nad najlepším hráčom hostí, ktorému pripravil prvú prehru v súťaži !!!

Hráčom patrí veľká pochvala za bojovnosť a odhodlanie v tomto stretnutí.

Na stretnutí nás bol povzbudiť aj pán starosta Ing. Štefan Paľo, ktorého aj touto cestou pozývame na ďalší domáci zápas.

Body: Javúrek 4; Vaverka 3,5; Páleník 3; Stráňay 1,5

Valča – Dolný Kubín 14 : 4

Valča A14 Dolný Kubín A4

KOLO7 10 NOV2012

2. LIGA

V tomto stretnutí si naši hráči z chuti „zahrali – zatrénovali“ a hosťom jednoducho nedali žiadnu šancu. Stretnutie sme mali od začiatku pod kontrolou a postupne sme navyšovali skóre. Opäť skvelé výkony podali všetci hráči, či to už bol Jirko Javúrek, Peter Vaverka s Patrikom Páleníkom alebo Jano Stráňay. V tomto stretnutí nastúpil aj B-čkar Jaro Jurčák, ktorý však dva svoje zápasy prehral.

Záverom treba povedať, že sme doteraz v súťaži neprehrali ani jeden zápas, zvýšili sme svoj náskok na 3 body a naši hráči Javúrek, Vaverka a Páleník sú v tabuľke úspešnosti 2. ligy na 3., 4. a 5. mieste.

Body: Vaverka a Páleník po 4,5; Javúrek a Stráňay po 2,5

Krupina – Valča 6 : 12

Krupina A6 Valča A12

KOLO5 27 OKT2012

2. LIGA

Po výhre v B. Bystrici sme na stretnutie nastúpili troška menej koncentrovane a mysleli sme si, že víťazstvo vybojujeme ľahko. Opak však bol pravdou, domáci bojovali a pustili sa do nás bez rešpektu. Domáci sa nečakane ujali vedenia 4:2, čo vyburcovalo našich hráčov ešte k lepšiemu výkonu. Stretnutie bolo vyrovnané do stavu 5:5, keď sme zrazu odskočili domácim na stav 9:5 a zápas sme už nepustili z rúk. Bezchybný výkon predviedol hlavne Peter Vaverka (4), ktorý vyhral všetky svoje zápasy okrem štvorhry, veľmi dobré výkony podali Jirko Javúrek (3,5), Patrik Páleník (3,5), ktorí prehrali len po jednom zápase a svoje miesto si zastal aj Ján Stráňay (1), ktorý ako doteraz v každom stretnutí vyhral jeden zápas, čo je veľmi cenné.

Po sobote sme si udržali prvé miesto v tabuľke, v súťaži sme ešte neprehrali a dokonca sme o jeden bod zvýšili svoj náskok. O dva týždne privítame doma tretí tím súťaže Námestovo.

Našim chlapcom patrí veľká vďaka za to, ako všetci zvládli svoje zápasy.

Body: Vaverka 4; Javúrek a Páleník po 3,5; Stráňay 1

Banská Bystrica – Valča 4 : 14

Banská Bystrica A4 Valča A14

KOLO4 27 OKT2012

2. LIGA

Proti druhému mužstvu v súťaži sme nastupovali s cieľom vyhrať, čo sme od prvej štvorhry aj začali napĺňať. Po oboch vyhratých štvorhrách sme mali zápas pod kontrolou a skóre sme utešene zveľaďovali. Výsledok je síce jednoznačný, ale domáci sa nevzdávali a bojovali až do konca, ale jednoducho väčšia kvalita bola na našej strane. V tomto stretnutí podali všetci hráči výborné výkony, či to boli naše „hviezdy“ J. Javúrek, P. Páleník, P. Vaverka ako aj J. Stráňay.

Body: Javúrek, Vaverka po 4,5; Páleník 3,5; Stráňay 1,5

Vrútky – Valča 4 : 14

Vrútky A4 Valča A14

KOLO3 20 OKT2012

2. LIGA

V derby stretnutí sme neponechali nič na náhodu a od začiatku sme udávali tón zápasu. Išli sme jednoznačne za víťazstvom a skóre postupne narastalo. Svoje bezchybné výkony potvrdili Jirko Javůrek 4,5 boda, Patrik Páleník 4,5 boda (obaja vyhrali všetky svoje zápasy), Peter Vaverka 4 body, keď prehral len štvorhru s Janom Stráňayom a Jano Stráňay 1 bod, na ktorom sa už prejavila únava, keď v piatok hral aj za naše B-mužstvo.

Po tomto víťazstve sme sa dostali líderskú pozíciu v 2. lige, čo je historický úspech oddielu STO VALČA !!!!! O týždeň budeme svoju pozíciu obhajovať v Banskej Bystrici a v Krupine.

Body: Javúrek 4,5; Páleník 4,5; Vaverka 4; Stráňay 1

Valča – Bytča 10 : 8

Valča A10 Bytča A8

KOLO2 20 OKT2012

2. LIGA

Proti bronzovému mužstvu z minulého roka sme sa pustili bez rešpektu. Rýchlo sme sa ujali vedenia, keď sme vyhrali obe štvorhry ako aj ďalšie zápasy. Viedli sme 3:0 a aj 6:2, ale hostia sa nevzdávali a zdramatizovali stretnutie, keď sa dotiahli na stav 7:7. Na našich hráčov doľahla menšia nervozita, ale opäť ako aj v Ružomberku ukázali tímového ducha s veľkou túžbou po víťazstve a v závere jednoznačne strhli víťazstvo na našu stranu. Svoje štandardne dobré výkony odviedli Jirko Javůrek 3,5 boda, keď prehral len 1 zápas v 5 setovej dráme, Peter Vaverka 2,5 boda, Patrik Páleník 2,5 boda, keď posledný zápas o všetko zvádol a doležité body uhral aj Jano Stráňay 1,5 boda. Našim hráčom patrí veľká vďaka za bojovnosť v tomto stretnutí.

Body: Javúrek 3,5; Páleník 2,5; Vaverka 2,5; Stráňay 1,5

Ružomberok – Valča 8 : 10

Ružomberok C8 Valča A10

KOLO1 06 OKT2012

2. LIGA

Na zápas s nováčikom 2. ligy sme nenastupovali v pozícii favorita, nakoľko nám chýbali dvaja stabilní hráči A-mužstva (Vaverka, Marčiš) a namiesto nich museli nastúpiť dvaja naši B-čkari (J. Stráňay, R. Kľučiarik). Zápas sme vôbec nezačali dobre, hneď v úvode sme prehrávali 2:0 a aj 4:1. Zlom stretnutia prišiel za stavu 4:2, keď veľmi dôležitý bod spravil J. Stráňay a potom výhru potvrdil J. Javůrek a hneď bolo 4:4. Potom bol zápas vyrovnaný hlavne zásluhou našich dvoch posíl J. Javůreka a P. Páleníka. Za stavu 6:6 sme vyhrali kľúčové zápasy hlavne zásluhou R. Kľučiarika, ktorý spravil rozhodujúci bod. Svoju šancu sme už z rúk nepustili a vyhrali sme 10:8. Bezchybné výkony podali nové posily J. Javůrek a P. Páleník, ktorí vyhrali všetky svoje zápasy (4) a nestratili sa ani B-čkari J. Stráňay a R. Kľučiarik, ktorí vyhrali po jednom zápase, pričom to boli veľmi dôležité a ťažko vybojované výhry.

S týmto výsledkom sme boli maximálne spokojní vzhľadom k priebehu stretnutia a zloženiu mužstva.

Body: Javúrek 4, Páleník 4, Stráňay 1, Kľučiarik 1