Divízia starší žiaci

Rozpis zápasov

Kolo Zápas
1Valča A1 6Čadca A
2Valča A2 5Tvrdošín A
3Vrútky A0 9Valča A
4Ružomberok A0 9Valča A
5Valča A0 8Medokýś A
6Valča A5 2Bytča A
7Valča A6 2Oravská Lesná A
8Valča A0 7Čadca A
9Valča A5 4Tvrdošín A
10Vrútky A7 2Valča A
11Ružomberok A0 9Valča A
12Medokýś A8 0Valča A
13Valča A7 2Bytča A
14Valča A4 5Oravská Lesná A
15Valča A5 2Bytča A
16Oravská Lesná A3 3Valča A
17Vrútky A0 7Valča A
18Ružomberok A6 3Valča A
19Čadca A9 0Valča A
20Valča A4 2Tvrdošín A
21Valča A0 8Medokýś A
22Valča A6 1Bytča A
23Valča A6 1Oravská Lesná A
24Valča A0 7Medokýś A
25Tvrdošín A2 3Valča A
26Čadca A9 0Valča A
27Ružomberok A3 6Valča A
28Vrútky A9 0Valča A

Konečné poradie

Poradie Mužstvo Zápasy Výhry Remízy Prehry Body
1Medokýš A 28 26 0 2 78
2Čadca A 28 26 0 2 78
3Valča A 28 16 1 11 49
4Tvrdošín A 28 13 0 15 39
5Oravská Lesná A 28 12 1 15 37
6Vrútky A 28 6 0 22 18
7Bytča A 28 6 0 22 18
8Ružomberok A 28 6 0 22 18

Divízia mladší žiaci

Rozpis zápasov

Kolo Zápas
1Valča A1 6Tvrdošín A
2Čadca A9 0Valča A
3Ružomberok A0 9Valča A
4Valča A9 0Vrútky A
5Valča A6 2Radoľa A
6Valča A3 6Tvrdošín A
7Valča A7 2Radoľa A
8Čadca A7 0Valča A
9Valča A5 1Vrútky A
10Valča A6 3Ružomberok A
11Valča A3 5Tvrdošín A
12Valča A6 2Radoľa A
13Valča A9 0Vrútky A
14Valča A0 8Čadca A
15Valča A6 3Ružomberok A
16Ružomberok A3 6Valča A
17Čadca A9 0Valča A
18Vrútky A0 9Valča A
19Radoľa A2 7Valča A
20Tvrdošín A4 2Valča A

Konečné poradie

Poradie Mužstvo Zápasy Výhry Remízy Prehry Body
1Čadca A 20 19 0 1 77
2Tvrdošín A 20 17 0 3 71
3Valča A 20 12 0 8 56
4Vrútky A 20 6 0 14 33
5Radoľa A 20 4 0 16 32
6Ružomberok A 20 2 0 18 22

Divízia najmladší žiaci

Rozpis zápasov

Kolo Zápas
1Valča A4 4KNM A
2Čadca A7 2Valča A
3Valča A6 3Vrútky A
4Lietavská Lúčka A1 7Valča A
5Valča A2 6KNM A
6Čadca A9 0Valča A
7Vrútky A3 6Valča A
8Lietavská Lúčka A3 6Valča A
9Valča A2 7Čadca A
10Valča A0 5Vrútky A
11Valča A5 3KNM A
12Valča A6 6Lietavská Lúčka A
13Valča A0 9Čadca A
14Valča A4 4Vrútky A
15Valča A0 9KNM A
16Valča A0 9Lietavská Lúčka A

Konečné poradie

Poradie Mužstvo Zápasy Výhry Remízy Prehry Body
1Čadca A 16 15 1 0 62
2KNM A 16 10 2 4 48
3Valča A 16 7 1 13 34
4Lietavská Lúčka A 16 3 0 6 25
5Vrútky A 16 2 0 14 18