O škole

Na základe úspechov z posledných rokov sa vedenie valčianskeho stolnotenisového oddielu rozhodlo rozšíriť svoje športové aktivity o edukatívny rozmer. Od januára 2016 spúšťa STO Valča projekt s názvom Stolnotenisová škola. Krúžok je určený deťom vo veku od 6 rokov. Výučba prebieha tréningovou formou pod vedením trénerského týmu.

Tréningy sa konajú každý štvrtok od 15:30 do 17:00 v telocvični základnej školy v Beniciach a sú určené najmä pre začínajúcich hráčov. Pre pokročilých sú tréningy určené okrem štvrtku aj každý druhý utorok v týždni . Taktiež je možné po dohovore s trénerom trénovať  aj v rámci súkromných hodín. Počas nich sa tréner venuje len jednému hráčovi.

Na tréningy je potrebné priniesť si so sebou veci na prezlečenie a stolnotenisovú raketu.

Na základe individuálnych výkonnostných kvalít budú mať hráči možnosť zúčastniť sa aj okresných, krajských alebo národných mládežníckych turnajov, príp. od súťažného ročníka 2016/2017 získajú možnosť zúčastniť sa aj zápasov mužskej ligy.

Príďte a skúste to!

Tešíme sa na Vás